بزرگترین مانع توسعه صنایع دستی بازاریابی است

0

آنیکال –

به گزارش خبرنگار مهر، داوود شهرکی رئیس سازمان صنعت، معدن و تحارت خراسان جنوبی جمعه شب در حاشیه بازدید از سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در خراسان جنوبی اظهار کرد: برگزاری و شرکت در نمایشگاه صنایع دستی فرصتی بسیار مطلوبی برای معرفی ظرفیت های خراسان جنوبی است.

وی بیان کرد: معرفی صنایع دستی خراسان جنوبی به دیگر استان ها و شناخت صنایع دستی دیگر مناطق ایران موجب تبادل فرهنگی و اجتماعی و در نتیجه رونق اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی ادامه داد: بخشی از مؤلفه های تأثیر گذار در رونق صنایع دستی می تواند توسط رسانه ها در جامعه ترویج شود.

شهرکی گفت: باید مردم را به سمت خرید صنایع دستی به عنوان سوغات و هدیه در مناسبت های مختلف تشویق کرده و ادارات مختلف نیز اگر بنا بر تقدیر و دادن هدیه دارند نیز از صنایع دستی در این زمینه استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه یکی از موانع رشد و توسعه صنایع دستی مشکل در بازاریابی است، اظهار کرد: معرفی صنایع دستی و بازاریابی از طریق الکترونیکی و معرفی رشته های صنایع دستی خراسان جنوبی در سطح بین المللی به بازاریابی کمک می کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی یادآور شد: می توان با در نظر گرفتن غرفه هایی در نمایشگاه های آستان قدس و دیگر اماکن زیارتی و اقامتی گام مهمی در بازاریابی صنایع دستی برداشت.

∎​

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here