گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از روسیه|متفاوت بودن شجاعی و تأکید روی ارسال از جناحین + تصاویر

0

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از روسیه، تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در سومین روز حضورش در مسکو از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت محلی (۱۹ – به وقت تهران) در کمپ اختصاصی باشگاه لوکوموتیو آغاز شد.

* در ابتدای تمرین علیرضا بیرانوند برای مصاحبه با رسانه‌ها وارد زمین شد و نکته جالب این بود که او پس از انجام مصاحبه با یک توپ شروع به روپایی زدن کرد که با توجه به دروازه‌بان بودنش، این حرکت مورد توجه قرار گرفت.

* بازیکنان تیم ملی بسیار باانگیزه و سرحال در تمرین حاضر شدند و حتی به شوخی کردن با یکدیگر می‌پرداختند که ظاهراً آنها به دلیل امکانات کمپ لوکوموتیو و فاصله نزدیک محل اقامت تا محل تمرین که چند قدم بیشتر نیست، روحیه بسیار بالایی دارند.

* در ابتدای تمرین کارلوس کی‌روش چند دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و بازیکنان طبق معمول تمرینات آغازین خود را زیر نظر دکتر دیه‌گو و مارکو انجام دادند.

* کی‌روش پس از آغاز تمرین ۱۵ دقیقه جداگانه با اوسیانو کروز صحبت کرد که به نظر برای طراحی تمرینات بود.

* در بخش ابتدایی تمرین، بازیکنان کارهای استقامتی و کششی را پشت سر گذاشتند و سپس در سه گروه برای شروع تمرینات تاکتیکی و کار با توپ به بازی آقا وسط پرداختند.

* مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی لباسی متفاوت از سایر بازیکنان داشت. او لباسی با سرآستین‌های قرمز به تن کرده بود و گویا او در تمرینات باید کار ویژه‌ای انجام می‌داد، اتفاقی که در این سال‌ها بارها در تمرینات تیم ملی رخ داده و کی‌روش به بازیکنان بازیسازی چون دژاگه، شجاعی و رفیعی را لباس‌های متفاوت می‌دهد تا در تمرین وظایف مشخصی را انجام دهند.

* بخش بعدی تمرین تاکتیکی بود که خبرنگاران اجازه حضور پیدا نکردند، اما چند دقیقه‌ای بازیکنان کناری با ارسال از جناحین وظیفه تغذیه مهاجمان را به عهده داشتند و مدافعان و بازیکنان پست هافبک دفاعی باید از دروازه محافظت می‌کردند.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here