محدودیت های ترافیکی روز جهانی قدس در شهر قزوین اعمال می شود

0

سرهنگ مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: همه ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مراسم راهپیمایی باشکوه روز قدس برگزار می شود و برای تسهیل در رفت و آمد مردم از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی استان نیز محدودیت هایی در برخی مسیرها اعمال می شود.

وی افزود: با توجه به تعیین دو مسیر برای دسترسی مردم به میدان آزادی محدودیت های تردد در همین محورها صورت می گیرد.

سرهنگ محمدی تصریح کرد: از ساعت ۸ صبح فردا جمعه ۱۸ خرداد ماه تا پایان مراسم محدودیت هایی پیش بینی شده است که از شهروندان انتظار داریم آن را رعایت کنند.

محمدی یادآورشد: محدودیتهای تردد در مسیرهای: تقاطع شهدا به سمت میدان آزادی مسیر جنوب به شمال، تقاطع ولیعصر به سمت میدان آزادی، میدان میرعماد به سمت میدان آزادی، تقاطع بازار به سمت میدان آزادی و خیابان عبید زاکانی مسیر شمال به جنوب است.

رئیس پلیس راهور استان گفت: تردد وسایل نقلیه به ویژه موتورسیکلت‌ در طول مسیر راهپیمایی ممنوع است و ماموران راهنمایی و رانندگی از تردد موتورسیکلت هایی در مسیرهای اعلام شدند حضور یابند جلوگیری می کنند.

محمدی اضافه کرد: در مسیرهای اعلام شده برای توقف خودروها هیچگونه پارکینگی پیش بینی نشده لذا انتظار داریم شهروندان از آوردن خودروی شخصی در این مسیرها خودداری کرده و برای شرکت در راهپیمایی روز قدس از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

سرهنگ محمدی اظهارامیدواری کرد با همکاری شهروندان مراسم راهپیمایی فردا جمعه بدون هیچ مشکلی در شهر قزوین برگزار شود.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here