حضور شکوهمند در راهپیمایی روز قدس براقتدار ایران اسلامی می‌افزاید

0

حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با آنیکال به نقل از خبرگزاری مهراظهار داشت: روز جهانی قدس مظهر و نماد استکبارستیزی و دفاع از مظلوم است و مردم باید وحدت و یکپارچگی خود را در تمام عرصه‌ها حفظ کنند.

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا با تاکید بر اینکه همه باید در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم، گفت: حضور همگان مشت محکمی بر دهان رژیم صهیونیستی است و امروز در اقصا نقاط عالم می‌بینیم که علیه رژیم کودک کُش صهیونیستی برخاسته‌اند و هر روز بر شور و حرارت مردم برای دفاع از مظلومان افزوده می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: فردا روز قدس را باشکوهتر از سالهای قبل خواهیم داشت و به ویژه در این مقطع حساس، حضور شکوهمند مردم بر اقتدار ایران اسلامی می افزاید.

وی آحاد امت انقلابی را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد و گفت: در این بُرهه حساس باید حضوری شکوهمند و منسجم داشته باشیم.

گفتنی است؛ امامان جمعه اهل سنت و اهل تشیع استان، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی، فرمانداران، بخشداران، روسا و مدیران کل ادارات به همراه نهادهای مردمی استان با صدور بیانیه از مردم مومن و خداجو برای حمایت از  مردم مظلوم فلسطین دعوت به عمل آوردند.

همچنین نمایندگان مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری  و مجلس شورای اسلامی مردم روزه دار استان را به حضور در راهپیمایی فردا جمعه دعوت کردند.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here