جمع‌خوانی قرآن در اندیمشک از رسانه ملی پخش می‌شود

0

پیمان جهانگیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با تاکید بر جایگاه قرآن مجید در جامعه اظهار کرد: آئین جمع‌خوانی قرآن مجید در اندیمشک با حضور شهروندان و چهره‌های فرهنگی در اندیمشک هم‌چون روزهای دیگر ماه مبارک رمضان برگزار شده است.

جهانگیری اظهار کرد: جمع‌خوانی قرآن کریم در مسجد سیدالشهدا (ع) در کوی فرهنگیان شهر اندیمشک با حضور شهروندان مومن برگزار و از طریق رسانه ملی پخش می‌شود.

وی گفت: همه ساله آئین جمع‌خوانی قرآن کریم همزمان با ماه مبارک رمضان در منازل آسمانی، مساجد و حسینه‌ها با حضور علاقه‌مندان به قرائت آیات قرآن در شهرستان اندیمشک با مشارکت پرشور شهروندان برگزار است.

جهانگیری بیان کرد: رژیم صهیونیستی دشمن انسانیت و جهان اسلام بوده و همه آزادگان جهان در برابر ظلم سازمان‌یافته و حکومت کودک‌کش روز قدس به‌پا خواهیم خواست.

وی افزود: شهروندان اندیمشک همچون سال‌های گذشته با مشت‌های گره‌ کرده خود از مظلومیت ملت فلسطین دفاع کرده و دعوت تاریخی بنیان‌گذار انقلاب اسلامی را لبیک می‌گویند.

فرماندار اندیمشک گفت: آئین با شکوه روز قدس در روز جمعه ۱۸ خردادماه مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۲ ظهر در میدان امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۱+

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here