بیانیه کانون تربیت اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری مهر، کانون تربیت اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد؛ در این بیانیه آمده است:  روز جهانی قدس نماد وحدت، مقاومت و اراده امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و مقابله با رژیم جعلی صهیونیست تا آزادسازی قدس شریف است.

ابتکار منحصر به فرد، راهبردی، تاریخ ساز و دوراندیشانه حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس با گذشت چهل سال، آثار و برکات خود را در عرصه استکبار ستیزی و ظرفیت‌سازی برای استیفای حقوق مردم مظلوم و مقاوم فلسطین بیش از پیش نمایان ساخته است.

این بیانیه می‌افزاید: علی‌رغم تؤطئه‌چینی‌ها و سناریوهای شیطانی گوناگون نظام سلطه، در مهار پیامدهای روز جهانی قدس، به فضل الهی هر سال شاهد گسترش ابعاد و تأثیرگذاری جهانی امت اسلامی در حمایت از فلسطین و آرمان‌های قدس شریف هستیم.

با توجه به تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی و نقش بی‌بدیل جمهوری اسلامی در شکل‌گیری جبهه مقاومت و حمایت از مظلومین عالم بالأخص مردم فلسطین، روز جهانی قدس امسال معنا و مفهوم دیگری نیز دارد.

در ادامه این بیانیه آمده است: امسال در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر به جهان نشان خواهیم داد که نابودی دشمن مشترک امت اسلامی یعنی رژیم سفاک، غاصب و کودک‌کش اسرائیل، اولویت اول جهان اسلام است و هرگونه طراحی و تلاش برای سازش و عادی سازی روابط با این رژیم، محکوم به شکست است.

کانون تربیت اسلامی به عنوان یک تشکل تخصصی در عرصه تعلیم و تربیت اسلامی از همه آحاد و اقشار مختلف ملت رشید و قهرمان اسلامی به ویژه همکاران فرهیخته و معلمان گرامی سراسر کشور می‌خواهد با نمایش اراده مستحکم و تزلزل ناپذیر خویش، قدس امسال را باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار کنند.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here