برنامه پوشش مراسم لیالی قدر در شبکه های مختلف سیما

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از شورای معارف سیما، همزمان با ایام شهادت حضرت علی (ع)، شبکه های مختلف سیما مراسم لیالی قدر را از اماکن مختلف مذهبی کشور همچون حرم های مطهر امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س)، حضرت عبدالعظیم (ع) و مرقد و مصلای امام خمینی (ره) و همچنین دانشگاه های امام صادق (ع) و تهران و نیز حسینیه همدانی ها را پوشش خواهند داد.

شبکه یک سیما مراسم ویژه حرم مطهر امام رضا (ع) در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین رییسی، رفیعی و آیت الله علم الهدی را روی آنتن می برد.

شبکه ۲ نیز مراسم ویژه حرم مطهر حضرت معصومه (س) در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین سعیدی، رییسی و میرباقری را پخش می کند.

شبکه سوم سیما مراسم احیای لیالی قدر را از حسینیه همدانی ها با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین انصاریان روی آنتن می برد.

شبکه چهار پخش مراسم های احیای دانشگاه امام صادق (ع)، مصلای حضرت امام خمینی(ره) و دانشگاه تهران را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین علی اکبری، پناهیان و قرائتی را در دستور کار دارد.

شبکه پنج سیما مراسم احیای لیالی قدر حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین رفیعی، سیداحمد خاتمی و حسینی بوشهری روی آنتن می برد.

شبکه آموزش سیما مراسم احیای مصلای حضرت امام خمینی (ره)، دانشگاه امام صادق (ع) و حرم مطهر امامزاده صالح (ع) با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین پناهیان، قرائتی و رییسی را پخش می کند.

همچنین شبکه قرآن و معارف سیما در شب های نوزدهم و بیست و یکم ماه مبارک رمضان مراسم احیای مرقد مطهر امام خمینی (ره) را با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین هاشمیان و ناطق نوری و در شب بیست و سوم مراسم مصلای حضرت امام خمینی (ره) را با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین پناهیان پوشش می دهد.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here