آغاز جام جهانی بسکتبال سه نفره بانوان/ جدال با آمریکا در گام اول

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری مهر، از زمان تصویب حضور محجبه بانوان بسکتبالیست در میادین بین المللی، این اولین حضور تیم سه نفره بانوان در یک میدان جهانی و رویارویی با تیم های حاضر در آن خواهد بود. 

تیم بسکتبال سه نفره ایران در گروه چهارم این رقابت ها که فیلیپین میزبانی آن را برعهده دارد، با تیم های روسیه، آندورا، آمریکا و اوگاندا همگروه است. برای حضور در این رقابت ها و دیدار با این تیم ها، تیم ایران با ترکیب مژگان خدادادی، سعیده علی، کیمیا یزدیان طهرانی، ومعصومه اسماعیل زاده چهارشنبه گذشته راهی فیلیپین شد. 

تیم بسکتبال سه نفره ایران فردا شنبه اولین دیدار خود در جام جهانی فیلیپین را برابر آمریکا برگزار می کند سپس به فاصله یک ساعت و نیم به مصاف اوگاندا می رود. 

برنامه دیدارهای تیم بسکتبال سه نفره بانوان در رقابت های جام جهانی فیلیپین به شرح زیر است: 

شنبه ۱۹ خرداد
* ایران – آمریکا 
* ایران – اوگاندا 

دوشنبه ۲۱ خرداد 
* ایران – روسیه 
* ایران – آندورا 

در پایان دیدارهای گروهی مسابقات جام جهانی بسکتبال سه نفره بانوان، دو تیم برتر هر گروه به مرحله یک چهارم نهایی صعود می کنند. دیدارهای این مرحله سه شنبه برگزار می شود. 

نیکا بیک لیکلی هدایت تیم بسکتبال سه نفره بانوان را در مسابقات جام جهانی بر عهده دارد. مریم رشیدی هم به عنوان سرپرست در کنار تیم اعزامی است. همچنین گلاره کاکاوندپور رئیس دپارتمان بسکتبال سه نفره بانوان هم تیم را همراهی کرده است. 

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here