۵۶میلیارد ریال بودجه برای تکمیل پروژه محور خمین- شازند نیاز است

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری مهرمجید شارقی روز چهارشنبه در نشست با فرماندار شهرستان خمین، اظهار کرد: ۴۴ میلیارد اعتبار برای پروژه محور خمین به شازند از محل اعتبارات ملی و استانی تخصیص یافته است.

مدیر کل راه شهرسازی استان مرکزی با بیان اینکه حدود ۵۰ درصد از اعتبار مورد نیاز این محور تامین شده، افزود: ۳۴ میلیارد ریال از اعتبار تخصیص یافته از محل اعتبارات ملی و ۱۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی است.

شارقی تصریح کرد: عملیات توسعه و تعریض جاده ها و انجام پروژه های راهسازی استان با تعیین پیمانکاران و برنامه ریزی های مناسب در حال اجرا است و محور خمین – شازند نیز به طول ده کیلومتر اجرا شده است.

وی با بیان اینکه پروژه محور خمین به شازند ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اظهار کرد: ارتقای کیفیت محورهای مواصلاتی و پیشرفت پروژه های راهسازی شهرستان خمین از دیگر برنامه های مهم راه و شهرسازی استان در راستای تامین ایمنی خطوط پر تردد و توسعه اقتصادی این شهرستان است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی با اشاره به طرح دو بانده شدن محور خمین به محلات، حد فاصل روستای میشیجان اظهار کرد: برای سه ماهه نخست سال جاری، ۶۸ میلیارد ریال برای پروژه های راهسازی روستایی خمین ابلاغ شده است.

شارقی ادامه داد: اعتبار ابلاغ شده در راستای تامین مصالح مورد نیاز طرح های راهسازی روستایی است و در صورت تخصیص، در عملیات راهسازی روستایی اجرا می شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی، محور خمین – محلات، خمین – الیگودرز و کمربندی خمین – اراک را از  مهمترین طرح های راهسازی خمین عنوان کرد.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here