مقایسه پیراهن ایران با پیراهن برخی تیم‌های راه‌یافته به جام جهانی ۲۰۱۸/ ساده با ۷۰درصد تخفیف! + تصاویر

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری تسنیم، شب گذشته (شنبه) در حالی در دیدار مقابل ازبکستان از پیراهن دوم تیم ملی فوتبال ایران برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه رونمایی شد که انتظار می‌رفت پس از این‌همه کش‌وقوس پیراهنی با طراحی بهتر بر تن بازیکنان بنشیند، به‌ویژه اینکه به‌خلاف بسیاری از کشورها فدراسیون فوتبال ایران پیراهن‌ها را از آدیداس با ۷۰ درصد تخفیف قیمت «خرده‌فروشی» خریداری می‌کند.

در جست‌وجویی ساده در سایت رسمی کمپانی «آدیداس» طرح پیراهن برخی تیم‌های راه‌یافته را می‌توان دید که طراحی به‌مراتب بهتری در مورد پیراهن دوم آنها صورت گرفته است، هرچند نباید از این واقعیت هم گذشت که پیراهن دوم چند تیم از جمله سوئد، بلژیک و الجزایر نیز به‌سادگی پیراهن تیم ملی ایران است.

نکته جالب در مورد پیراهن تیم ملی ایران این است که طرحی کاملاً مشابه به این پیراهن در سایت «آدیداس» بریتانیا به‌قیمت ۳۹.۹۵ پوند به‌فروش می‌رسد و تنها تفاوت آن با پیراهن تیم ملی نداشتن لوگوی فدراسیون و طرح ریز «یوز ایرانی» است.

در شبکه‌های اجتماعی نیز هواداران نسبت به طرح پیراهن دوم تیم ملی واکنش‌های مختلفی نشان داده‌ و بسیاری آن را بسیار ساده توصیف کرده‌اند.

در زیر نگاهی پیرامون پیراهن برخی تیم‌های حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ را که آدیداس پیراهن‌های آنها را تولید می‌کند، مشاهده می‌کنید.

پیراهن اول و دوم الجزایر

پیراهن اول و دوم بلژیک

پیراهن اول و دوم مکزیک

پیراهن اول و دوم آرژانتین

پیراهن اول و دوم آلمان

پیراهن اول و دوم اسپانیا

پیراهن اول و دوم کلمبیا

پیراهن اول و دوم روسیه

پیراهن اول و دوم ژاپن

پیراهن اول و دوم سوئد

فروش طرح مشابه پیراهن دوم تیم ملی ایران در سایت آدیداس

آیا پیراهن اول تیم ملی ایران به‌مانند تصویر زیر سفیدرنگ و ساده خواهد بود؟

پیراهن سفیدرنگ آدیداس که تیم ملی پیش از این به‌تن کرده بود

فروش طرح مشابه پیراهن دوم تیم ملی ایران در سایت آدیداس در رنگ‌های مختلف

*

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here