لزوم کاهش ۱۰ درصدی پیک بار مصرف در اردبیل/ ارائه مشوق به مشترکان

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری مهرحسن محمدی عصر چهارشنبه در سیمنار کاهش مصرف برق بویژه در بخش صنایع اردبیل افزود: با توجه به پیش بینی افزایش مصرف در سال جاری نسبت به سال قبل، لزوم کاهش مصرف برق بویژه در زمان پیک بار تاکید می شود.

وی با اشاره به هدف گذاری سال جاری این شرکت برای کاهش ۱۰ درصدی مصرف در زمان پیک تصریح کرد: بی شک در فصل تابستان با افزایش مصرف روبرو خواهیم شد، بنابراین صرفه جویی در زمان های خاص از جمله پیک بار برنامه ریزی و فرهنگ سازی می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان صرفه جویی در زمان اوج مصرف یا همان زمان پیک را در ادارات و واحدهای تولیدی پرمصرف بسیار مهم ارزیابی کرد و متذکر شد: در این زمینه تفاهم نامه هایی بین این شرکت و واحدهای تولیدی و ادارات منعقد شده است.

وی زمان اوج پیک بار برای ادارات و دستگاه های اجرایی استان اردبیل را از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۶ بعد از ظهر و برای واحدهای تجاری و خانگی از ساعت ۱۹ تا ۲۳ شب برشمرد.

محمدی با تاکید بر اینکه مشترکان پرمصرف باید کاهش مصرف برق در این ساعات را رعایت کنند، عنوان کرد: در زمینه بسته های تشویقی نیز ارائه شده، چنانچه سال گذشته بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به واحدهای صنعتی رعایت کننده مصرف در زمان پیک بار پاداش داده شد.

به گفته وی این مشوق ها امسال نیز برای واحدهای تولیدی صنعتی و دارندگان چاه های کشاورزی که در زمان اوج پیک بار با شرکت توزیع نیروی برق استان همکاری و تعامل کنند، ارائه خواهد شد.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here