برای یک شب اقامت در شهر آبعلی چقدر باید هزینه کرد؟

0

به گزارش خبرنگار گروه آنیکال به نقل از خبرگزاری میزان، به دنبال سلسله گزارش‌های میزان از قیمت هتل در شهر‌های مختلف در این دوره تصمیم به بررسی قیمت هتل در شهر آبعلی را داریم.

آبعلی از جمله شهر‌هایی است که به دلیل نوع جاذبه‌های گردشگری و آب و هوا در این ماه از سال مسافران زیادی را به خود می‌بیند.

در یک هتل یک ستاره اتاق دو تخته به قیمت ۱۵۰ هزار تومان، اتاق سه تخته سینگل ۲۱۰ هزار تومان و سوئیت چهار نفره با یک ظرفیت اضافه ۲۸۷ هزار تومان قیمت گذاری شده که از خدمات آن می‌توان به صبحانه اشاره کرد.

هتل دو ستاره در این شهر اتاق دو تخته و با ظرفیت دو نفره اضافه به قیمت ۱۹۵ هزار تومان، اتاق چهار تخته و با دو نفر ظرفیت اضافه ۳۵۰ هزار تومان قیمت گذاری می‌کند.

قیمت‌ها در یک هتل سه ستاره به این صورت است که اتاق دو تخته توئین ۲۷۰ هزار تومان، اتاق سه تخته سینگل ۳۴۰ هزار تومان، اتاق چهار تخته ۳۹۰ هزار تومان و اتاق پنج تخته ۴۵۰ هزار تومان به ازا هر شب اجاره داده می‌شود.

قیمت یک شب اقامت در یکی از اقامتگاه‌های سنتی این شهر به این صورت است که اتاق دو تخته ۴۲۵ هزار تومان، اتاق سه تخته ۵۰۰ هزار تومان، اتاق چهار تخته ۶۹۰ هزار تومان، سوئیت شش نفره ۸۵۰ هزار تومان و سوئیت سه نفره ۵۸۰ هزار تومان معامله می‌شود.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here