نمایشگاه "طلایه" در حوزه هنری افتتاح شد/ تابلوی هنرمند ضدانقلاب در نمایشگاه هنر انقلاب! +تصاویر

0

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم شهید سیدمرتضی آوینی و آغاز هفته هنر انقلاب، نمایشگاه آثار تجسمی “طلایه” در حوزه هنری انقلاب اسلامی افتتاح شد.

در نمایشگاه “طلایه” تابلوهایی از نقاشان انقلاب همچون حبیب‌الله صادقی، کاظم چلیپا، عبدالحمید قدیریان، مصطفی گودرزی و… به معرض نمایش عموم درآمده است و همچنین مجسمه‌هایی از هنرمندانی همچون علی‌اصغر یوزباشی در این نمایشگاه به چشم می‌خورد.

نکته عجیب در نمایشگاه “طلایه” نمایش تابلویی از حسین خسروجردی است؛ خسروجردی متولد سال ۱۳۳۶ و فار‌غ‌التحصیل دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. وی که در نقاشی، گرافیک و مجسمه‌سازی تبحر دارد در دهه اول انقلاب از طیف “نقاشان انقلاب” به شمار می‌آمد و حتی لوح زرین و دستخط امام خمینی(ره) را از مجتمع هنر و ادبیات هفته دفاع مقدس را دریافت کرده است.

اما چند سالی است که این هنرمند به خارج از کشور مهاجرت کرده است و با پیوستن به جریان ضدانقلاب در برنامه‌های شبکه‌های تلویزیونی معاند نظام به عنوان کارشناسِ مهمان حضور می‌یابد.


حسین خسروجردی در شبکه تلویزیونی ضدانقلاب

تابلویی که از خسروجردی در نمایشگاه “طلایه” موجود است “همسنگران قدس” نام دارد که تصویر آن را مشاهده می‌کنید.

این نمایشگاه تا روز یکشنبه ۲۶ فروردین‌ماه در گالری عالی حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، نبش خیابان حافظ دایر خواهد بود. تصاویری از نمایشگاه “طلایه” را مشاهده می‌کنید.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here