بیرجند| مراسم هفتمین روز شهید مدافع حرم "بصیری‌پور" به راویت تصویر

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، امروز مردم، مسئولان استانی و کشوری برای حضور در مراسم هفتمین روز شهادت نخستین شهید مدافع حرم مرتضی بصیری‌پور در مسجد امام حسین(ع) بیرجند شرکت کردند و آمده بودند با خانواده شهید ابراز همدردی کرده و به داشتن این شهید افتخار کنند.

مسجد امام حسین(ع) بیرجند امروز مملو از جوانان و اقشار مختلفی بودند که برای حضور در این مراسم شرکت کرده بودند و امروز در این برنامه هر کدام از عوامل اجرایی به نوعی با شهید آشنا بودند و مجری و مداح برنامه از همسایگان شهید بودند که از این طریق می‌خواستن دین خود را به شهید ادا کرده باشند.

در بین جمعیت حاضر در مسجد، فرزند ۳ ساله شهید را دیدم که در بین دیگر بچه‌ها بازی می‌کرد و هر از گاهی بهانه می‌گرفت و اقوام نمی‌توانستند او را آرام کنند.

مادر را صدا می‌زد و مادر در حالی که تلاش می‌کرد صبر زینبی داشته باشد، برای آرام کردن تنها یادگار همسر شهیدش خود  را به کودکش می‌رساند و او را در آغوش می‌گرفت.

طاهای سه ساله هر از گاهی که در بین بازی‌های کودکانه نگاهش به عکس و تصویر پدر می‌افتاد اشک در چشمانش جمع می‌شد و نام بابا را بر لب جاری می‌کرد و حاضران در جلسه برای این بی‌تابی طاهای سه ساله اشک می‌ریختند.

آری امروز همه آمده بودیم تا بگوییم مرتضای شهید اگر تو از جانت گذشتی تا دشمن پیروز نشود ما هم امروز آمده‌ایم تا بگوییم راهت ادامه دارد و ما امروز به داشتن تو افتخار می‌کنیم و با وحدت و اتحاد پشتیبان ولایت هستیم تا آسیبی به کشورمان نرسد.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here