شورای تامین استان بوشهر در مورد «ته‌لنجی» تصمیم‌گیری می‌کند

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری مهرسید کمال‌الدین شهریاری شنبه‌شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: معیشت بسیاری از مردم استان بوشهر و مرزنشینان به دریا و تجارت وابسته است و باید در همه تصمیم‌گیری‌ها به مردم توجه جدی شود.

وی اضافه کرد: با پیگیری‌های انجام شده همه نمایندگان استان و مسئولین استانی و تایید وزیر کشور، وزیر اقتصاد و دارائی و رئیس کل گمرک ایران، مقرر شد تصمیم‌گیری در مورد برگشتن تخلیه ته‌لنجی به روال سابق در اختیار شورای تامین استان بوشهر که امشب تشکیل جلسه خواهد داد گذاشته شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امیدواریم با حمایت های استاندار بوشهر و مسئولان استانی شاهد تصویب مجاز بودن تخلیه کالای ته لنجی در جلسه امشب شورای تامین استان بوشهر باشیم.

وی ادامه داد: همچنین امیدواریم هرچه سریعتر کارگروه و کمیسیون اقتصادی دولت با حضور استاندار، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان تعاونی لنجداران استان بوشهر تشکیل شده تا به صورت اصولی ایرادات آیین نامه ته‌لنجی رفع، تصویب و ابلاغ شود.

شهریاری با بیان اینکه واردات کالای همراه ملوان یکی از دغدغه‌های اساسی مردم استان بوشهر است ادامه داد: امیدواریم با تصمیمات مناسب دغدغه معیشت مردم مرزنشین غیور استان بوشهر قانونی و اصولی مرتفع شود.

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری مهرجلوگیری از تخلیه کالا در بنادر استان بوشهر در روزهای اخیر باعث افزایش نارضایتی لنج‌داران و ملوانان شده بود و این افراد با حضور در بندر و گمرک خواستار رسیدگی به مشکل خود شدند.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here