دشمن با وجود نیروی دریایی ارتش و سپاه هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

0

به گزارش آنیکال به نقل از به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری مهرسردار دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اولین همایش مشترک دریایی ارتش و سپاه اظهارداشت: با عنایت خداوند و به برکت این انقلاب و تدابیر هوشمندانه فرماندهی معظم کل قوا، می توان این را به جرات بیان کرد که دشمنان انقلاب اسلامی و در رأس آنها شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار، در عرصه دریا هم که اصلی ترین نقطه تقابل با ایران است با وجود دو نیروی دریایی قدرتمند ارتش و سپاه هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وی با بیان اینکه مشورت و هم اندیشی بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه باعث پیشرفت هرچه بهتر اهداف سازمان و ایجاد  همدلی و اتحاد می شود خاطرنشان کرد: فرماندهی معظم کل قوا همواره بر این اتحاد و همدلی تاکید دارند و برگزاری این گردهمایی ها نیز باعث بازدارندگی می شود.

فدوی افزود: همه ما بر این باوریم که از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران تا امروز که در چهلمین سال  پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، رمز موفقیت و پیروزی همین اتحاد و همدلی بین مردم و نظام بوده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه در زمینه دفاع و بازدارندگی توانسته ایم خود را به جهانیان ثابت کنیم گفت: جمهوری اسلامی ایران ۸ سال جنگ تحمیلی را با موفقیت پشت سر گذاشت و به دشمن نشان داد که نیروهای مسلح و مردم ایران هر نوع تهدیدی را خنثی می کنند و امروز هم همه دنیا به این نتیجه رسیده که نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران از یک قدرت بازدارندگی بسیار قوی برخوردار است و اعترافات و صحبت های مقامات مسئول رسمی آمریکا مهر تأییدی بر این ادعاست.

وی افزود: عنایات خداوند متعال چنان رعب و وحشتی را در بین کشور های متجاوز قرار داده که همواره شاهد هستیم چند کشور به قول خودشان قدرتمند دور هم جمع می شوند تا برای جلوگیری از قدرت ایران تصمیم بگیرند و از پیشرفت نظامی و علمی جمهوری اسلامی ایران جلوگیری کنند. این ترس و بیم فقط ناشی از لطف پروردگار است که ما همواره شکرگزارش هستیم.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here