آفرین عبیسی ۶۷ ساله شد/از بید مجنون تا مهمان مامان

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری میزان، “آفرین عبیسی” بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران امروز شمع تولد ۶۷ سالگی خود را خاموش خواهد کرد. این بازیگر سینما بعد از سالها کناره گیری از هنر بازگشت قدرتمندی به بازیگری داشته است.

آفرین عبیسی” بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون از جمله هنرپیشگانی است که حضورش در هر فیلمی بدون شک به کیفیت آن اثر کمک می‌کند و نباید فراموش کرد که بازی‌های به یادماندنی او همواره توجه ویژه مخاطبان را به خود جلب کرده است.

آفرین عبیسی ۶۷ ساله شد/بازیگری که به سینمای قبل انقلاب تن نداد+عکس/////////////////////سه شنبه شب

وی ۲۲ اسفند ماه سال ۱۳۳۰ در منطقه سر سبز لاهیجان به دنیا آمد و تاکنون در بیست و پنج اثر سینمایی به ایفای نقش هایی تاثیرگذار پرداخته است.

عبیسی از هفده سالگی بازیگری را آغاز کرد و به همراه همسرش ایرج صادق پور فیلمبردار و تهیه کننده سینما می‌توانست در سینمای قبل از انقلاب به سرعت رشد کند اما فضای سینمای فاسد و فیلم فارسی آن دوران را تحمل نکرد و در همان ابتدا با بازیگری خداحافظی کرد.

آفرین عبیسی ۶۷ ساله شد/بازیگری که به سینمای قبل انقلاب تن نداد+عکس/////////////////////سه شنبه شب

بعد از انقلاب اسلامی ایران و فوت همسرش، وی بار دیگر به عرصه بازیگری بازگشت و این بار با حضور در آثار درخشان سینمایی و تلویزیونی چهره بازیگری کارکشته را به نمایش گذاشت.

بید مجنون، تنهایی لیلا، چهارشنبه ۱۹اردیبهشت، مهمان مامان، عصر روز دهم و کاغذ بی خط تنها چند قطعه کوتاه از نوار موفقیت های عبیسی در سالهای بازگشتش به عرصه بازیگری است. وی این روزها کم کارتر از گذشته شده و به ندرت در محافل سینمایی ظاهر می ‌شود.

آفرین عبیسی ۶۷ ساله شد/بازیگری که به سینمای قبل انقلاب تن نداد+عکس/////////////////////سه شنبه شب

چندی پیش عبیسی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در خصوص خداحافظی خود با سینمای قبل انقلاب اظهاراتی جنجالی را بیان کرد. وی دلیل دوری خود از سینمای فیلم فارسی را فساد سینمای قبل انقلاب اعلام کرد.

برای مشاهده گفت و گو تفصیلی آفرین عبیسی با خبرگزاری میزان اینجا کلیک کنید.

 

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here