کم‌درآمدترین و پردرآمدترین سرمربیان سری A کدامند؟

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری تسنیم، جنارو گتوسو که دو ماه پیش به‌عنوان جانشین وینچنزو مونتلا، هدایت میلان را به‌عهده گرفت، کمترین حقوق را میان تمامی تیم‌های سری A دریافت می‌کند چون او هنوز بر اساس قراردادش با روسونری به‌عنوان سرمربی تیم جوانان این باشگاه دستمزد دریافت می‌کند.

طبق اعلام نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا، هافبک سابق میلان طبق قرارداد فعلی‌اش با روسونری به‌عنوان سرمربی تیم جوانان (پریماورا) این باشگاه در هر فصل ۱۲۰ هزار یورو حقوق دریافت می‌کند که این پایین‌ترین رقم میان تمام مربیان حال حاضر سری A است و حتی پایین‌تر از فابیو پکیا، سرمربی تیم هلاس ورونا که تیمش در رده نوزدهم جدول قرار دارد. او در هر فصل ۲۵۰ هزار یورو حقوق می‌گیرد.

در آن سوی جدول اما ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس با حقوقی معادل ۷ میلیون یورو در هر فصل بالاترین درآمد را در لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا دارد و پس از او لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر با حقوق ۴ میلیون یورو در رده دوم است. در رده سوم پردرآمدترین سرمربیان سری A نیز وینچنزو مونتلا با ۳ میلیون یورو در هر فصل قرار داشت که البته او از این تیم اخراج شد و بعد از استخدامش از سوی سویا دیگر از روسونری حقوقی دریافت نمی‌کند.

*

 

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here