فکری: همچنان در صدر جدول حضور داریم و چیزی از شایستگی بازیکنانم کم نشده است/ تاکنون پاداشی نگرفته‌ایم

0

محمود فکری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره شکست یک بر صفر تیمش مقابل خونه‌به‌خونه مازندران اظهار داشت: بازی سنگینی را پشت سر گذاشتیم. خونه‌به‌خونه بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد و در زمین خودش هم بازی می‌کرد.

وی با تمجید از بازیکنان تیمش گفت: با توجه به سنگین بودن زمین ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل، حریف در این زمین می‌توانست بهتر بازی کند، چون به بازی در این زمین عادت داشت. بازیکنان ما در این شرایط بیش از ۸۰ دقیقه مقاومت کردند و دروازه خود را بسته نگه داشتند. آنها در یک لحظه تمرکز خود را از دست دادند و گل خوردیم. بازیکنان ما تمام توان خود را در این دیدار گذاشتند و چیزی کم نگذاشتند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه وضعیت چمن ورزشگاه شهدای هفتم تیر به ضرر بازیکنان این تیم بود، تصریح کرد: زمین چمن در بازی روز گذشته کیفیت بدی نداشت، اما برای حریف بهتر بود. هوا کمی بارانی بود و گِلی که به کفش بازیکنان می‌چسبید، قدم‌ها را سنگین می‌کرد و بازیکنان انرژی بیشتری می‌خواستند. قدرت بدنی بازیکنان حریف بالاتر بود و در دقایق آخر با شکستن مقاومت تیم ما، به گل رسیدند.

فکری در مورد نتایج ضعیف نفت در هفته‌های اخیر و کاهش اختلاف سایر تیم‌ها با این تیم خاطرنشان کرد: فوتبال همین است و تیم‌های خیلی کمی در جهان حضور دارند که همه تیم‌ها را شکست می‌دهند و به قهرمانی دست می‌یابند. ما همچنان در صدر جدول حضور داریم و چیزی از شایستگی‌های بازیکنانم کم نشده است. ما در نیم‌فصل اول، در همین تاریخ و پس از این مسابقه، صدر جدول را از دست دادیم و یک هفته بعد به صدر بازگشتیم.

وی ادامه داد: سایر تیم‌ها مقابل ما با انگیزه بیشتری بازی می‌کنند تا امتیاز بگیرند. این اتفاق، کار را برای بازیکنان ما سخت می‌کند. آنها باید متوجه سختی کار شده باشند و تلاش خود را بیشتر کنند تا بتوانیم امتیازات دیدارهای پیش رو را کسب کنیم و اختلاف خود را با سایر رقیبان، افزایش دهیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا این باشگاه با مشکلات مالی مواجه است یا خیر، گفت: باشگاه بودجه مشخصی دارد که تنها برای پرداخت حق و حقوق بازیکنان است. این مبلغ تاکنون به حساب اعضای تیم واریز شده و قرار است تا پایان سال، بخش دیگری از حقوق خود را دریافت کنیم، اما برای افزایش انگیزه بازیکنان، پاداشی پرداخت نشده است. پاداش به بازیکنان انگیزه مضاعف می‌دهد و آنها را برای پیروزی‌های بیشتر تحریک می‌کند.

فکری با بیان اینکه تا جایی که بتواند برای افزایش انگیزه بازیکنانش تلاش می‌کند، اظهار داشت: باشگاه بودجه مشخصی دارد و به جز پرداخت مبالغ قرارداد اعضای تیم، کار دیگری نمی‌تواند انجام دهد. فصل گذشته با توجه به اصلیت مازندرانی خودم و اینکه در قائمشهر دوستان زیادی با وضعیت مالی خوب داشتم، از آنها کمک مالی می‌گرفتم و قبل از هر مسابقه، به بازیکنان پاداش می‌دادم، اما چون در مسجدسلیمان افراد زیادی را نمی‌شناسم، خودم نمی‌توانم کاری انجام دهم. بازیکنان با وجود کمبودها و مشکلاتی که در مسجدسلیمان وجود دارد، با تمام وجود به کار خود ادامه می‌دهند.

«تا جایی که از دستم بربیاید، به بازیکنان انگیزه می‌دهم» وی با بیان این جمله تصریح کرد: ما باید بازیکنان را تنها با انگیزه صعود به لیگ برتر و کسب مقام قهرمانی شاداب نگه داریم. همین تیم خونه‌به‌خونه که روز گذشته ما را شکست داد، حتماً پاداش می‌گیرد. مرسوم است که همه باشگاه‌هایی که به پیروزی مهمی می‌رسند یا در صدر جدول حضور دارند و قهرمان نیم‌فصل اول می‌شوند، به اعضای تیم پاداش می‌دهند، اما دست مدیران باشگاه نفت برای پرداخت پاداش، بسته است.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here