سرفصل های متنوعی برای توسعه روابط با روسیه وجود دارد

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری مهر، محمد اسلامی مازندران در دیدار با کنسانتین الکسی یف سرکنسول روسیه در رشت گفت : سرفصلهای همکاری متنوعی بین مازندران و روسیه وجود دارد.

اسلامی با تاکید بر این نکته که اراده برای توسعه همکاریهای ایران و روسیه قوی است ولی باید عملی گردد افزود : سرکنسول نقش مهم و کلیدی برای توسعه روابط تجاری و اقتصادی دارد و نیازمند گسترش روابط دوجانبه ایران و روسیه هستیم و ایران یار بسیار خوبی برای روسیه است و بارها این را اثبات کرده است.

مقام عالی دولت در استان تاکید کرد: سرفصلهای همکاری متنوعی بین مازندران و روسیه وجود دارد و در این حوزه توسعه حمل و نقل دریایی ، و پایداری روابط دو کشور بسیار مهم است .

اسلامی توسعه همکاری ایران و روسیه را  اراده ملی و استانی دانست و گفت : برای توسعه روابط تجاری و اقتصادی آمادگی کامل را داریم

در این دیدار کنسانتین الکسی یف سرکنسول روسیه در رشت از توجه استاندار مازندران به توسعه روابط مازندران و روسیه تقدیر نمود و گفت :  عهد کردم روابط مازندران و روسیه را ارتقاء دهم.

الکسی یف تاکید کرد : روسیه بازار بزرگی برای محصولات مازندران است و مازندران از لحاظ اقتصادی استانی سرآمد است و علاقه برای توسعه روابط ایران و روسیه دو طرفه است و روابط مازندران با روسیه هم باید ارتقاء یابد .

سرکنسول روسیه در رشت در پایان از استاندار مازندران خواست تا در اجلاس توسعه سرمایه گذاری که در روسیه برگزار می شود شرکت کند.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here