آغاز فاز جدید ارزیابی بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، دکتر عطاءاله پورعباسی گفت: برنامه های ملی اقدام برای اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی تا اوایل اسفندماه در سامانه آتنا وارد می شود و ارزیابی دانشگاهها بر مبنای این برنامه ها ارزیابی می شود.

پورعباسی گفت: برنامه ها در ۳ سطح ستادی، منطقه ای و دانشگاهی طراحی شد و برنامه های دو سطح ستاد وزارت بهداشت و مناطق آمایشی در معاونت آموزشی نهایی و به مسئولین ذیربط در این سطوح ابلاغ شد.

دبیر ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت خاطرنشان کرد: برنامه ها در سطح درون دانشگاهی نیز تدوین و به دانشگاهها ارسال شد. این برنامه ها در دانشگاهها مورد بازبینی قرار گرفته و پس از تصویب در دبیرخانه کلان مناطق آمایشی جهت اجرا به دانشگاهها ابلاغ خواهد شد.

وی با بیان اینکه تمامی این برنامه ها اعم از ستادی، منطقه ای و دانشگاهی در سامانه آتنا بارگذاری می شود گفت: ارزیابی هر یک از این سطوح باتوجه به برنامه های تدوین شده صورت خواهد پذیرفت.

پورعباسی گفت: ارزیابی در این فاز کاملا خروجی محور و برمبنای برنامه های ملی اقدام صورت خواهد پذیرفت. این فاز از ابتدای اسفندماه سال جاری آغاز می شود.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here