استیو وزنیاک: حرف‌های ایلان ماسک را باور نمی‌کنم

0
استیو-وزنیاک:-حرف‌های-ایلان-ماسک-را-باور-نمی‌کنم

گفته‌های جنجالی موسس اپل

استیو وزنیاک: حرف‌های ایلان ماسک را باور نمی‌کنم

به گزارش آنیکال به نقل از سیناپرس: استیو وزنیاک به‌عنوان یکی از موسسان شرکت اپل اعلام کرده است که به گفته‌های شرکت تسلا و ایلان ماسک اعتماد ندارد و نمی‌تواند گفته‌های آن‌ها را باور کنند.

استیو وزنیاک یکی از بزرگ‌ترین نام‌های صنایع فناوری است. او در سال گذشته اعلام کرده بود که برخلاف پیش‌بینی‌ها، شرکت اپل به‌عنوان تعیین‌کننده فناوری بزرگ بعدی نخواهد بود بلکه این عنوان به شرکت تسلا تعلق خواهد داشت. با این وجود گذشت یک سال موجب شده است تا نظر او تغییر کند.

بر اساس گفته‌های وزنیاک در گفتگو با فروم تجاری نوردیک (Nordic) مشخص شده است که این مدیر برجسته دیگر اعتماد سابق را به تسلا ندارد. وزنیاک از این‌که ماسک به برنامه اعلانات خود متعهد نیست، چندان راضی به نظر نمی‌رسد. برای مثال در ماه اوت سال ۲۰۱۶ بود که تسلا اعلام کرد که تا پیش از پایان سال می‌خواهد خودروی خودران خود را در مسافتی طولانی در آمریکا مورد آزمایش میدانی قرار بدهد. با این وجود این موضوع حتی امروز که در سال ۲۰۱۸ حضور داریم نیز محقق نشده است.

این امر موجب شده است تا ماسک دیگر اعتماد سابق را به تسلا و ماسک نداشته باشد. وزنیاک می‌گوید: «من دیگر به هر چیزی که ایلان ماسک یا تسلا می‌گویند، اعتماد ندارم.» به‌این‌ترتیب وزنیاک معتقد است که در حال حاضر بی ام و و آئودی از ماسک و شرکت او به‌شدت پیشی گرفته‌اند. حال باید دید که شرایط به چه شکل خواهد بود و تسلا با انتقاداتی که به‌صورت روزافزون بیشتر می‌شوند، چه خواهد کرد. تسلا در حال حاضر با مشکلات بسیار شدید درزمینهٔ عرضه تسلا مدل S روبرو شده است و عدم تحقق وعده‌های این شرکت می‌تواند بیش‌ازپیش به آن‌ها آسیب بزند.

منبع: Cnet

ترجمه: آناهیتا عیوض خانی

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here