رویداد "روشن+فکر" برگزار می‌شود

0
رویداد-روشن+فکر-برگزار-می‌شود

توسط پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه؛

رویداد “روشن+فکر” برگزار می‌شود

به گزارش آنیکال به نقل از سیناپرس: رویداد “روشن+فکر” یک رویداد کارآفرینانه در جهت بهبود فضای کسب و با هدف ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی برای نخستین بار در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

 صبا امیری از مسوولان برگزاری این رویداد، آشنایی با دلایل شکست و موفقیت استارتاپ‌های موفق به کمک تجربیات کارآفرینان و متخصصان، شبکه سازی، آشنایی و جذب ایده‌های کسب و کار در حوزه‌های گوناگون، فرایند تجاری سازی ایده‌های فناورانه را از اهداف برگزاری این رویداد دانست و افزود: این رویداد برای نخستین بار توسط پارک علم و فناوری کرمانشاه، ۲۹ آذر ماه جاری و به صورت “رایگان” برگزار می‌شود.

وی گفت: سخنران کلیدی این رویداد دکتر کریمیان اقبال از بنیانگذاران پارک علم و فناوری در ایران است و دکتر سالکی و مهندس نامداری از واحدهای موفق پارک نیز سخنران‌های ۷ دقیقه‌ای این رویداد هستند.

امیری اظهار داشت: بخش جذاب و بسیار مفید این رویداد در قالب یک مسابقه برگزار خواهد شد که با ارایه ایده به شرکت کنندگان و مشاوره‌های منتورها در رویداد، آنها با فرایند شروع یک کسب و کار و نوشتن مدل کسب و کار به طور عملی آشنا شده و به تیم برتر جایزه اهدا می‌شود.

وی در پایان اظهار کرد: این رویداد در قسمت اول عمومی بوده و از قسمت دوم به بعد تخصصی و در حوزه‌های گوناگون مانند ICT، کسب و کار خانگی، توریسم و گردشگری، کارآفرینی سبز، صنایع غذایی، بازی‌های رایانه‌ای و … برگزار خواهد شد.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here