برگزاری اولین دوره کنفرانس بین‌المللی انرژی پاک و سیستم‌های تولید همزمان

0
برگزاری-اولین-دوره-کنفرانس-بین‌المللی-انرژی-پاک-و-سیستم‌های-تولید-همزمان

برگزاری اولین دوره کنفرانس بین‌المللی انرژی پاک و سیستم‌های تولید همزمان

به گزارش آنیکال به نقل از سیناپرس: مرکز آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق، اولین دوره کنفرانس بین‌المللی انرژی پاک و سیستم‌های تولید همزمان را در تاریخ ۳ تا ۵ اسفند در سالن همایش‌های نیروگاه طرشت تهران برگزار می‌کند.

با توجه به کاهش مخازن سوخت‌های فسیلی و نگرانی‌های جهانی نسبت به آلاینده‌های محیطی، انرژی‌های پاک و تجدیدپذیر اهمیت زیادی پیدا کرده‌اند. همچنین سیستم‌های تولید همزمان که در آنها برق و گرما بطور همزمان تولید می‌شوند، نسبت به سیستم‌های منفرد تولید برق راندمان بالاتری دارند. 

از این رو اولین دوره کنفرانس بین‌المللی انرژی پاک و سیستم‌های تولید همزمان، با هدف بررسی فناوری‌ها، ابداعات و نوآوری‌ها در زمینه انرژی‌های پاک و سیستم‌های تولید همزمان (CHP) به همت مرکز آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق برگزار می‌شود.

فناوری‌های سیستم‌های تولید همزمان، توسعه فناوری نانو در سیستم‌های انرژی و انرژی‌های تجدیدپذیر از مهم‌ترین محورهای این کنفرانس است.

۵۰ تن از اساتید برجسته داخلی و خارجی در زمینه‌های مختلف انرژی به‌عنوان کمیته علمی در این کنفرانس شرکت می‌کنند. همچنین ۶ نشریه معتبر بین‌المللی از مقالات برگزیده این کنفرانس حمایت می‌کنند. 

به گزارش ستاد توسعه فناوری نانو،همزمان با برگزاری این کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه جنبی، با حضور شرکت‌کنندگان فعال در این حوزه، برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی کنفرانس مراجعه نمایند.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here