برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی استان سمنان پژوهش محور شود

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمود قنبری ظهر امروز در نخستین همایش کشوری پژوهش در حوزه سلامت و مدیریت منابع در نظام سلامت ایران که در شاهرود در حال برگزاری است با اشاره به نقش بسیار مهم مطالعه و پژوهش اظهار داشت: اگر فعالیتی و برنامه‌ای بدون مطالعه و پژوهش انجام شود سبب تلف و از بین رفتن منابع می‌شود.

وی بر ضرورت توجه به مطالعه و پژوهش در برنامه‌ریزی‌ها تأکید کرد و افزود: اگر در فعالیت و برنامه‌های مطالعه کافی انجام نشود ممکن است نتیجه به‌اندازه کافی درست و علمی نباشد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری سمنان خاطرنشان کرد: برای اجرای درست و علمی یک برنامه پژوهش و مطالعه دقیق نیاز تا ضمن جلوگیری از آزمون‌وخطا نتایج علمی و دقیق و قابل استناد باشد.

قنبری بابیان اینکه در دولت یازدهم توجه ویژه‌ای به پژوهش شده است، تصریح کرد: دولت یازدهم تلاش کرده است برنامه‌ها را بدون پژوهش و مطالعه انجام ندهد.

وی بر ضرورت انجام مطالعه و پژوهش تأکید کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی استان برای اجرای برنامه‌های خود به پژوهش توجه بیشتری داشته باشند.

به گزارش تسنیم؛ نخستین همایش کشوری «پژوهش در حوزه توسعه‌سازمانی و مدیریت منابع در نظام سلامت ایران» اکنون در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در حال برگزاری است.

در این همایش که به مدت دو روز برگزار می‌شود دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان، مازندران، بابل، گیلان و گلستان در برگزاری این کنگره با دانشگاه علوم پزشکی شاهرود همکاری می‌کنند.

۳۰۰ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال‌شده و از این تعداد ۱۵ مقاله به‌صورت سخنرانی و ۶۰ مقاله هم به‌صورت پوستر ارائه می‌شود.

/

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۰

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here