باید به ارتقای تعلیم و تربیت دانش آموزان توجه شود

0

به گزارش آنیکال به نقل از خبرگزاری مهر، مرتضی تمجیدی ظهر دوشنبه در مراسم تقدیر از دانش‌آموزان نخبه فرهنگی و هنری و پرسش مهر افزود: هنرمندان آینده کشور از میان دانش‌آموزان برگزیده خواهند شد و دانش آموزان در عرصه کشوری و جهانی برای کشور اقتدار فراهم می کنند.

وی اظهار کرد: هدف از برگزاری مسابقات کسب مقام نیست و شرکت دانش‌آموزان در مسابقات برای رشد و تعالی است و این امر رویکرد آموزش و پرورش است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: مشارکت فرهنگیان، دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان در مسابقات فرهنگی وهنری و پرسش مهر از الزامات است و باید این مهم تقویت شود.

تمجیدی تاکید کرد:  تعامل و همکاری  خانواده ها در اجرای مسابقات فرهنگی با اهداف عالی آموزش وپرورش در بخش تربیتی هم‌خوانی دارد.

وی گفت: پرسش سال جاری ریاست جمهوری بسیار مهم است و با زدودن خشم ، سایه امنیت و آرامش در جامعه حکم فرما می‌شود و در این میان مقام معظم رهبری هم بر کاهش آسیب های اجتماعی تاکید جدی دارند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان تصریح کرد: باید به ارتقای  تعلیم و تربیت دانش آموزان توجه شده و در این میان این سازمان در تحقق این امر مهم در استان برای دانش آموزان خوب عمل کرده است.

گردآوری : گروه خبری آنیکال

۱+

ارسال نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here